Domki letniskowe nad morzem

Ostrowo – Atrakcje w pobliżu domków Corleone

Ostrowo to spokojna miejscowość na nad Bałtykiem. Bliskość morza, cisza i spokój oraz dogodne położenie, umożliwiające łatwe wypady w stronę Karwi, Jastrzębiej Góry, Władysławowa jak i Trójmiasta, powoduje, że Ostrowo to jedno z najlepszych miejsc na spędzenie dłuższego urlopu.

Bardzo dogodne warunki klimatyczne, szeroka, czysta, strzeżona i mało zaludniona plaża, to tylko niektóre z profitów jakie dają nam wczasy w miejscowości Ostrowo. Tylko tu odpoczniesz od hałasu i zgiełku typowego dla większości dużych kurortów nadmorskich. Naszym gościom umożliwiamy skorzystanie z 6 bezpłatnych rowerów turystycznych (w tym dwóch z fotelikami i kaskami dla najmłodszych) i 2 rowerków dla dzieci. W pobliżu znajduje się też kilka stadnin koni umożliwiających aktywny wypoczynek w siodle. Ostrowo posiada też ogólnodostępne boisko do piłki nożnej i koszykówki oraz sołecki plac zabaw wraz z siłownią zewnętrzną.

W pobliżu Ostrowo znajdują się Torfowiska Bielawskie Błota – pozostałości z największego na wschód wysuniętego torfowiska wysokiego typu nadmorskiego. Ich walorem jest krajobraz zbliżony do tundry i występowanie zagrożonych wyginięciem gatunków roślin oraz chronionych ptaków. Na Bielawskich Błotach pod Ostrowem, znajdują się dwa rezerwaty florystyczne: „Woskownicy Bielawskiego Błota” i „Moroszka Bielawskiego Błota”. Na obrzeżach miejscowości Ostrowo początek swój ma również ścieżka dydaktyczno-spacerowa, prowadząca przez te rezerwaty, wytyczona przez Nadmorski Park Krajobrazowy.

Domki nad morzem, domki letniskowe nad morzem, domki letniskowe ostrowo 43243252
Domki nad morzem, domki letniskowe nad morzem, domki letniskowe ostrowo 32432432
Domki nad morzem i apartamenty nad morzem ofert specjalne
Domek nad morzem i apartament nad morzem - atrakcje
Dojazd do naszych domków nad morzem i apartamentów nad morzem