Domki letniskowe nad morzem

Drewniane domki nad morzem Corleone Ostrowo

 

Posesja na której zlokalizowane są nasze drewniane domki nad morzem Corleone położona jest w centrum miejscowości Ostrowo, jednakże z dala od zgiełku i hałasu, w enklawie drewnianych domków letniskowych i niskiej zabudowy. W pobliżu liczne restauracje, bary i sklepy.

Nasze drewniane domki nad morzem położone są około 900 m od plaży. Zejście na plażę jest łagodne, przystosowane do wjazdu z wózkiem, a sama plaża jest szeroka i piaszczysta.

Teren na którym usytuowane są nasze drewniane domki nad morzem jest bezpieczny, parcela jest ogrodzona, oświetlona i zamykana na noc, a miejsca parkingowe zlokalizowane są na ogrodzonej posesji. Istnieje możliwość parkowania bezpośrednio przy drewnianych domkach letniskowych. Dla maluchów przygotowaliśmy mini plac zabaw na podwórku (zjeżdżalnia, trampolina, piaskownica, dwie huśtawki) oraz pokój zabaw w „świetlicy” (gry, zabawki, miejsce do rysowania, stół do piłkarzyków itp. Naszym gościom umożliwiamy również skorzystanie z 4 bezpłatnych rowerów turystycznych (w tym dwóch z fotelikami i kaskami dla najmłodszych), 2 rowerków dla dzieci.

Do dyspozycji gości wędzarnia. Z chęcią wprowadzimy was w tajniki wędzenia, lub sami przygotujemy wędzone specjały, które spożyte w gościnnej atmosferze sprawią, że Państwa pobyt stanie się niezapomniany. Naszą specjalnością są oczywiście wędzone rybki.

Domki nad morzem, domki letniskowe nad morzem, domki letniskowe ostrowo
Domki nad morzem, domki letniskowe nad morzem, domki letniskowe ostrowo
Domki nad morzem i apartamenty nad morzem ofert specjalne
Domek nad morzem i apartament nad morzem - atrakcje
Dojazd do naszych domków nad morzem i apartamentów nad morzem